noemi24 opinie na Ceneo

  • Beata

    Witam .Również oszukana przez tą „firmę ” czy jak to zwał . Chętnie sie dołączę do pozwu zbiorowego . stanisalbas@gmail.com

  • Zniesmaczony

    Nie polecam tego kontrahenta. Kontakt gorzej niż marny, mial byc prezent na swieta nie doszedl na czas pomimo ze zostal zamowiony 3 tyg wczesniej. Do dzisiaj czekam na zwrot pieniędzy. Nie rzetelna firma nie odbiera telefonow. Nie wroze im dlugiej egzystencji na rynku z olewackim podejsciem do klienta. NIE POLECAM!!!!!!

  • wkurwiony klient

    Witam trzy tygodnie temu zamówiłem tablet sony z1,wpłaciłem 1.300 zł,po czym zrezygnowałem z zakupu Pani potwierdziła rezygnację z zakupu poprosiłem o zwrot pieniędzy dostałem odpowiedz że zostaną oddane po upływie 14 dni roboczych właśnie mija czwarty tydzień a ja cały czas walczę z właścicielką sklepu żeby mi oddała pieniądze,przypomina to odbijanie piłeczki ,Pani bezczelnie odpowiada że pieniądze będą wpłacone jutro ,czy ma przesłać dowód przelewu ,a to tylko gra na zwłokę w poniedziałek idę z tym na policję ,napisałem jej o tym że jej tych pieniędzy nigdy nie odpuszczę i pójdę z tym na policję a ona odpisała żebym głupot nie opowiadał piszę tą opinie ku przestrodze żeby omijali ten sklep tą farsę z daleka i jej bezczelną właścicielkę.